Vitajte na našej stránke

Spoločnosť KŠP, s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu od roku 1998
Svoju činnosť zameriava hlavne na predaj kvalitných kancelárskych a školských potrieb.
Portfólio našich služieb Vám ponúkame nižšie.

Kancelárske potreby

Kancelária je miesto, kde väčšina z nás trávi podstatnú časť pracovného dňa, uľahčite a spríjemnite si prácu. Funkčné, praktické a hlavne kvalitné kancelárske potreby.

viac informácií

Školské potreby

To, čo je pre dospelého malá nepríjemnosť, môže byť pre dieťa neprekonateľná a demotivujúca prekážka. Spoľahlivé, kvalitné a nápadité školské potreby.

viac informácií

Reklamné predmety

Prezentácia spoločnosti navonok je nepochybne veľmi dôležitá. Hovorí o tom, kto sme a hlavne o tom, ako si druhú stranu vážime. U nás nájdete širokú a kvalitnú ponuku papierových tašiek, kalendárov, diárov, rôznych reklamných predmetov a BIO vín.

Agrokomodity

Dlhodobo sa zaoberáme nákupom a predajom vybraných druhov škrobov, sojových produktov a múk.

Naše papierníctva

Naše maloobchodné predajne nájdete v Bratislave, Banskej Bystrici a Banskej Štiavnici

 • Bratislava

 • 0911 855 147

 • Radlinského 34
  811 07 Bratislava
 • Papiernictvo na Radlinského ulici v Bratislave je našou najmladšou maloobchodnou predajňou. V prevádzke je od roku 2005, pričom v januári roku 2008 bola predajňa presťahovaná do nových priestorov hneď pri bývalej zástavke električiek Vazovova v smere do Rače. Priestor predajne je vzdušný a dáva nám k dispozícií možnosť oslovenia potenciálnych zákazníkov dvoma veľkými výkladmi.
  Sortiment predajne je výlučne orientovaný na širokú škálu papierenského tovaru, kde si na svoje prídu nielen školáci, študenti a pracovníci blízkych kancelárií, ale aj bežní zákazníci. Keďže predajňa je priamo zásobovaná našim veľkoobchodom, tovar ktorý nie je momentálne k dispozícii vieme rýchlo doplniť a v prípade špecifickej objednávky zabezpečiť. Platba je možná v hotovosti alebo kartou cez platobný terminál.
Mapa
 • Banská Bystrica

 • 0911 855 144

 • Dolná 39
  974 01 Banská Bystrica
 • Od 19.3.2013 je predajňa papiernictva spoločnosti KŠP presťahovaná do nových, väčších a krajších priestorov. Tieto boli nedávno rekonštruované a pre našich zákazníkov je pripravená rozľahlá predajňa s kombinovaním samoobsluhy a pultového predaja. Sortiment predajne je orientovaný výlučne na širokú škálu papierenského tovaru, kde si na svoje prídu nielen školáci, študenti a pracovníci blízkych kancelárií, ale aj bežní zákazníci. Keďže predajňa je priamo zásobovaná našim veľkoobchodom, tovar ktorý nie je momentálne k dispozícii vieme rýchlo doplniť a v prípade špecifickej objednávky zabezpečiť.
  Obslúži, kvalifikovane poradí a pri výbere Vám pomôže náš ochotný a vyškolený personál. Platba je možná len v hotovosti, pričom v blízkom okolí predajne sa nachádza množstvo bankomatov rôznych bank.
Mapa
 • Banská Štiavnica

 • 0903 653 606

 • Dolná 8
  969 00 Banská Štiavnica
 • Predajňa v Banskej Štiavnici je pre našich zákazníkov nepretržite otvorená už od roku 1994.
  Od februára 2009 bola predajňa presťahovaná do nových zrekonštruovaných priestorov. Tieto poskytujú vyšší komfort nielen našim zamestnancom, ale predovšetkým našim zákazníkom. Priestory sú vzdušné a dávajú nám tiež možnosť lepšej prezentácie vo veľkých oknách, ktoré slúžia čiastočne ako výklad.
  Sortiment predajne je výlučne orientovaný na kancelárske, školské, kreatívne a hygienické potreby.
  Portfólio je doplnené ešte komplexnými kopírovacími a viazacími službami. Keďže predajňa je priamo zásobovaná našim veľkoobchodom, tovar, ktorý nie je momentálne k dispozícii vieme rýchlo doplniť a v prípade špecifickej objednávky zabezpečiť.
Mapa

Zastúpenie značiek

Naša spoločnosť zastupuje a zabezpečuje dovoz tovaru od popredných svetových výrobcov.

MILAN
STABILO
FABER CASTELL

Naše referencie

Medzi našich spokojných firemných klientov patria aj tieto spoločnosti.

Biotika a.s.
BC KERAMETAL
Business for breakfast
KERAMETAL, s.r.o.
Poolmax, s.r.o.
TAVERE, s.r.o.
Vydavateľstvo Eurostav
ZŠ Vazovova

Kontaktujte nás

KŠP, s.r.o.
centrálny sklad a veľkoobchod
Jašíkova 2
821 03 Bratislava 2
IČO: 35738642
IČ DPH: SK2020242807
Zapísaná v OR Okresného súdu Bratislava I., oddiel Sro, vložka 16548/B
Tel. kancelária: 02 4445 8561
Tel. sklad: 02 4445 8561
kontaktný formulár